nazmi arıkan fen bilimleri

nazmi arıkan fen bilimleri GÖKTÜRK FEN BİLİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU, "eyüpte en iyi kişisel gelişim kursu" ve "eyüpte en iyi lgs kursu" olmanın yanı sıra "eyüpte en iyi dershane" ve "eyüpte kurs merkezi" olarak hizmet vermektedir. "Nazmi arıkan fen bilimleri" kurumu olan GÖKTÜRK FEN BİLİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU, toplumun devamını sağlayacak, herkesin değişim ve gelişimine yön verecek Hayat Yaratıcılarının yetiştirilmesi olarak belirlenmiştir. Okullarımızda öğrencilerin yaparak, yaşayarak öğrenmeleri ön plana alınmakta olup onları hayata hazırlarken, yapılan etkinliklerle yaşamın kendisi oluşturulmaktır. Okullarımızın önemli hedeflerinden biri de demokratik bir toplumun gerekliğini öğrencilere kazandırmaktır. Öğrencilerin düşüncelerini kolay şekilde ifade etmelerinin sağlanması, farklılıklara duyarlılık gösterilmesi öncelikler arasında yer almaktadır. Okullarımızda her öğrenci birey olarak kabul edilir ve bilişsel, duyuşsal, devinimsel alandaki kişisel farklılıklarına özen gösterilir. Öğrencilerin farklılıklarının farkında olmasını sağlanarak, kişisel gelişimlerine destek verilmesi eğitimin temel işlevleri arasında yer almaktadır. Öğrencilerin bilgiyi hazır olarak almaları yerine, "eyüpte en iyi kişisel gelişim kursu" olarak bilgiyi keşfetmelerini sağlayacak yöntem ve tekniklerin öğrenme süreci içinde uygulanması benimsenir. Okullarımızda öğrencilerin en doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayan, sonuç ve süreç odaklı değerlendirme yöntemleri kullanılır. Atatürk İlke ve Devrimleri’ne sahip çıkan, "eyüpte kurs merkezi" olarak laik Cumhuriyet’in kazanımlarını benimseyen, çağdaş, eleştirel, empatik düşünme becerilerine sahip, öz güveni ve öz saygısı gelişmiş, sorun çözme becerisi güçlü, "eyüpte en iyi lgs kursu" çözüm odaklı olması, bireysel farklılıkların bilincinde, sorumluluk sahibi, anadilini doğru ve etkili kullanabilen, zamanı etkili ve doğru yönetebilen, iç disiplini gelişmiş, bilgiyi kullanıp yerine yenisini koyabilen, değiştirebilen, dönüştürebilen, yenilikçi, yaratıcı, doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, evrensel düşünüp yerel uygulamalar ve değerlendirmeler yapabilen, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen, "eyüpte en iyi dershane" olmanın fiziksel ve ruhsal sağlığı yerinde, tutarlı davranışlar sergileyen, inisiyatif alabilen, hayal kurabilen, hak ettiği kariyer yolunda yürüyebilen, iki yabancı dili kullanabilen, sanata ve sanatçıya değer veren, "nazmi arıkan fen bilimleri" estetik kavrayış sahibi, bütün yönleriyle gelişmiş kişiler olarak yetiştirmektir.

GÖKTÜRK FEN BİLİMLERİ,eyüpte en iyi kişisel gelişim kursu,eyüpte en iyi lgs kursu,eyüpte en iyi dershane,kurs merkezi,nazmi arıkan fen bilimleridir.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

GÖKTÜRK FEN BİLİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

GÖKTÜRK BELEDİYE CD. IŞILDAR SK. GÖKTÜRK İŞ MRK. NO:1 K:3 EYÜP/İSTANBUL İstanbul,Eyüp

ARA 0212 322 59 29ARA 0212 322 62 73INSTAGRAM @fenbilimleriegitimkurumlariTWİTTER @fenbilimleridFACEBOOKhttps:www.fenbilimleri.com/gopkurs@fenbilimleri.com

Etiketler

GÖKTÜRK FEN BİLİMLERİ

eyüpte en iyi kişisel gelişim kursu

eyüpte en iyi lgs kursu

eyüpte en iyi dershane
eyüpte kurs merkezi